1318 відгуків
Ми раді працювати для вас! Безпосередній імпортер
+380 (67) 673-49-91

Як правильно вибрати батут?

Як правильно вибрати батут?
Як правильно вибрати батут ?
1. Максимальне навантаження. 2. Діаметр батута 3. Сітка внутрішня або зовнішня? 4. Бюджет. 5. Життєздатність. 6. На що звернути увагу ?
Максимальне навантаження
Купівля батута має бути обдумана про його майбутніх користувачів - ми можемо заощадити гроші, купуючи маленьку модель може витримати навантаження до 100 кг, наприклад, або додати трохи грошей і купити на навантаження до 150 кг - який є набагато кращим рішенням. Якщо ви хочете що б стрибала на батуті більше двох / трьох дітей, то варто купити більш великі моделі, щоб витримати вагу 180 кг.
Діаметр батута.
При виборі діаметра батута ви повинні знати, наскільки велика площа саду під установку, так як занадто великий батут може не вписатися в невеликих садах. Для наших дітей буде безпечніше, коли у них є більше місця для ігор. Принцип, згідно з яким слід керуватися також інформація про кількість людей, використовуваних батут - чим більше людей буде стрибати, тим більше діаметр повинен бути більше .
Сітка внутрішня або зовнішня батута?
Кожен з батутів який використовують в "домашніх умовах" повинні мати мережу безпеки (моделі без сіток є для гімнастів) . Батути що з сіткою внутрішньої що з зовнішньої так само безпечні, і захистять користувачів від випадання. Захисна сітка для того щоб уникнути небезпечних аварій. Батут з зовнішньої сіткою (розташований уздовж зовнішнього краю) підвищити безпеку, запобігаючи користувачеві впасти. Батути з внутрішньої сіткою мають додаткову перевагу - відокремлюють стрибуна від стійки, щоб він не вдарив її, і що б не наступити на накидку пружын. Батути підходять для більшості користувачів, і тільки ті що з сіткою безпеки підходять для дітей.
Бюджет.
При купівлі батута ви повинні встановити бюджет який ви хочете виділити для цього кошти. Відповідно, грошові ресурси повинні вибрати розмір і модель батута. Як правило, ціни коливаються від 1000 до 4500 гривень для розмірів батута.
Життєздатність
Наші батути витримувати дуже довгий час використання, завдяки якості. Звичайно, може статися, що певний елемент доведеться замінити, але до такого повороту подій у нас є всі необхідні деталі. Пам'ятайте, що довговічність батута надаємо виключно якістю і дизайном.
На що звернути увагу?
Є кілька пунктів, які повинні бути перевірені .
База - батут повинен бути міцним і стабільним. Ви повинні дивитися на те, як ноги зроблені батута, стійкі вони, і будуть добре стабілізувати руху. Добре для вирішення, ноги у формі подвійної "U" або додаткові стабілізатори, які кріпляться до ноги батута.
Рама - товщина профілю і стінка труби дуже важлива (повинна досягти 1,5 мм) - коли вони занадто тонкі можуть зігнутися або навіть зламатися. Стойкаи захисної сітки повинні бути товсті і тверді, і для цього покриті спеціальною піною м'якою захистом. Доторкніться до пінної захисту, переконайтеся, що вона досить густа і щільна, щоб захистити від удару.
Сітка - коли ви купуєте модель з сіткою, ви повинні звернути увагу на його якість - вона повинна бути міцної й акуратно зшиті. Важливо також, переконатися, що вона надійно закріплена на несучій рамі.
З'єднання - важливо безпечне і надійне з'єднання. З'єднання деталей повинно бути болтами але іноді зустрічаються хомути що також надійно і безпечно.
Пружини - повинні бути добре зроблені з твердого металу. Це важливо для впевненості під час стрибків . Додаткова безпека буде у вигляді накидки на пружини. Це важливо, коли справа доходить до батутів з зовнішньої сіткою - так наші ноги не наступлять на пружини. Ці кришки зроблені з міцного і водонепроникного матеріалу, тому вони стійкі до всякого роду пошкоджень, а найголовніше захистять нас від падіння на пружини.
Сходи - необхідно придбати драбину, по якій дитина і ви змогли б комфортно дістатися до поверхні, щоб стрибати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner